Facebook
Blogger

Menetrend és árak

  • Budapest
  •  
  • Nürnberg
  •  
  • Stuttgart
Állomás (csütörtök, vasárnap) Időpont
Budapest Nyugati (Váci úti parkoló)
17:00
Budapest Keleti (Thököly parkoló)
17:30
Budapest BAH csomópont OMV kút.
17:50
Győr Buszpályaudvar
19:30
Bécs Erdberg
22:00
Passau Hbf
01:20
Deggendorf Hbf
02:30
Regensburg Hbf
03:10
Nürnberg Hbf (Busbahnhof) Bahnhofstrabe 11/c
04:30
Heilbronn Hbf
06:20
Stuttgart Hbf (Arnulf-Klett-Platz 1)
07:30
  • Stuttgart
  •  
  • Nürnberg
  •  
  • Budapest
Állomás (hétfő, péntek) Időpont
Stuttgart Hbf (Arnulf-Klett-Platz 1)
17:00
Heilbronn Hbf
18:10
Nürnberg Hbf (Busbahnhof) Bahnhofstrabe 11/c
20:20
Regensburg Hbf
22:00
Deggendorf Hbf
22:45
Passau Hbf
23:30
Bécs Erdberg
02:50
Győr Buszpályaudvar
04:10
Budapest BAH csomópont OMV kút.
05:30
Budapest Nyugati (Váci úti parkoló)
05:45
Budapest Keleti (Thököly parkoló)
06:15

Árak:

Árlistánk, érvényes: 2017. január 1-jétől
Egy útra Retúr
Indulás Végállomás Ft Euro Ft Euro
Budapest Stuttgart 17000 60 32000 110
Budapest Heilbronn 18000 62 34000 115
Budapest Nürnberg 14000 48 26000 90
Budapest Regensburg 12000 40 22000 74
Budapest Deggendorf 12000 40 22000 74
Budapest Passau 10000 33 18000 60
Budapest Bécs 6000 22 11000 40